Zaproszenie na konferencję ISB-EZD

Zaproszenie na konferencję ISB-EZD

Logo

Szanowni Państwo,

w imieniu LTC Sp. z o. o. oraz Kierownictwa Projektu mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszą konferencję naukowo-techniczną połączoną z warsztatami realizowaną w ramach Projektu „Inteligentny System Bezpieczeństwa oparty na nowatorskim systemie znakowania dokumentów”. Szczególny nacisk położony zostanie na nowe funkcjonalności bezpieczeństwa danych i dokumentów EZD oraz interakcyjnych e-usług wdrożonych w ramach projektu SEKAP i SEKAP2.

Konferencja skierowana jest do kadry kierowniczej urzędu (starosta, wójt, burmistrz, prezydent, sekretarz) oraz administratorów/informatyków.

Warsztaty przewidziane w ramach konferencji szczegółowo wyjaśnią istotę projektu „Inteligentny System Bezpieczeństwa oparty na nowatorskim systemie znakowania dokumentów” jego cele i rezultaty, a przede wszystkim umożliwią wymianę dobrej praktyki dotyczącej wdrożeń: • metody zabezpieczania dokumentów w systemie obiegu dokumentów - współczesne zagrożenia dla systemów EZD, • systemy znakowania dokumentów, • rozwój narzędzi aplikacyjnych zintegrowanych z rozwiązaniami sprzętowymi gwarantujących poufność i autentyczność informacji i dokumentów.

Informacje organizacyjne:

Termin: 1 grudnia 2017r., rozpoczęcie o godz. 9:00 (rejestracja uczestników od 8:30)
Data konferencji: 1 grudnia 2017r.
HOTEL Hotel Silvia Gold, ul. Studzienna 8, 44-100 Gliwice

W załączeniu Agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy. Zapewniamy lunch, przerwy kawowe oraz parking.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod nr tel. 42 235 20 01.

Serdecznie zapraszamy!

Wszystkie aktualności >>

Może Cię również zainteresować: