Elektroniczne formularze na ePUAP

Przygotowujemy formularze elektroniczne na ePUAP.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi przygotowania formularzy elektronicznych w serwisie ePUAP. Posiadane kompetencje i doświadczenie pozwala nam na tworzenie formularzy zgodnych z przepisami prawa, jednocześnie dostosowanymi do wymagań klienta pod względem wyglądu oraz funkcjonalności.

W ramach zamówienia przygotowujemy:

  • formularz elektroniczny w techologii ePUAP, na podstawie wzoru przekazanego przez klienta (pomagamy też tworzyć własne formularze zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem),
  • wzór dokumentu elektronicznego do publikacji w CRWDE,
  • kartę spraw na profilu EPUAP,

Stworzone przez nas formularze projektujemy i wykonujemy tak, aby wykorzystywały wszystkie zapewnione przez serwis ePUAP ułatwienia dla mieszkańców m.in.:

  • automatyczne uzupełnianie pól danymi pobranymi z profilu ePUAP,
  • walidację pól pod kontem prawidłowości wprowadzonych danych,
  • automatyczne wyliczanie wartości. Istnieje również wiele możliwości programistycznych, wszystkie pomysły możemy omówić z Państwem w fazie projektowania.

Integracja ePUAP z FINN 8 SQL

Usługi przesłane z ePUAP do urzędu korzystającego z systemu obiegu dokumentacji FINN 8 SQL zostaną automatycznie zarejestrowane w rejestrze korespondencji przychodzącej, a kontrahent zarejestrowany w bazie kontrahentów, z zachowaniem zasad RODO. System wystawi również Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia (UPP).

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące elektronicznych formularzy, zapraszamy do kontaktu: 42 206 66 08.

Wszystkie aktualności >>

Może Cię również zainteresować: