e-rezerwacje - umawianie wizyt

Rezerwacja wizyt online już dostępna!!

W odpowiedzi na liczne zapytania, związane z obecną sytuacją epidemiczną, przygotowaliśmy moduł umożliwiający umawianie wizyt w urzędzie przez Internet.

Moduł e-rezerwacji wizyt w urzędzie pozwala interesantom na rezerwowanie wizyt w urzędzie przez Internet w wybranym terminie. Moduł jest konfigurowany w standardowym interfejsie Programu FINN (SOD), a wymiana danych między aplikacją zewnętrzną a Programem FINN (SOD) realizowana jest przy użyciu standardowych mechanizmów integracji z e-Urzędem FINN.

Sposób działania

Moduł pozwala interesantom na wybór jednego z wolnych (jeszcze niezarezerwowanych) terminów wizyty w celu realizacji wybranej sprawy. Po wyborze terminu, wprowadzeniu danych osobowych (imię, nazwisko, e-mail, telefon) i zatwierdzeniu regulaminu świadczenia usługi system wstępnie rezerwuje wybrany termin i wysyła e-mail potwierdzający (na podany adres). Aby rezerwacja była skuteczna klient musi potwierdzić w ciągu godziny od wysłania maila, w przeciwnym wypadku termin zostanie zwolniony.
Po potwierdzeniu wizyty wybrany termin zostanie przekazany do Programu FINN i zarejestrowany w określonym rejestrze kalendarzy. Oprócz tego powiadomienia o potwierdzonej wizycie zostanie wysyłane do interesanta na adres skonfigurowany do powiadomień.

W sprawie oferty prosimy o kontakt z naszym działem handlowym: 42 206 66 09

Zespół LTC Sp. z o.o.

Wszystkie aktualności >>

Może Cię również zainteresować: